Лобзик KRAISSMANN 711 SS 80C — надійний і якісний інструмент, здатний витримувати істотні навантаження. Він призначений для пиляння предметів із дерева, заліза, кольорового металу та пластмаси. Може використовуватися для прямого або фігурного пропилювання.
Електролобзик KRAISSMANN 711 SS 80C обладнаний двигуном потужністю 710 Вт і здатний розвивати швидкість до 3000 обертів за хвилину. Завдяки цим показникам максимальна глибина пропилювання в дереві — 80 мм, а в сталі — 8 мм.
В лобзику електричному KKRAISSMANN 711 SS 80C підошва легко регулюється, а уніфікований затискний патрон гарантує надійну фіксацію полотна та швидку його заміну. Щоб комфортно та легко справлятися навіть із дуже твердими або дуже м'якими матеріалами, є регулювання маятникового ходу.
Поворотна підошва зі сталі дуже надійна та стійка до зовнішніх впливів. Зміна пилок відбувається без застосування інструментів. Варто зазначити, що інструмент має ергономічний дизайн, він зручний, легкий, а також компактний.
Особливості:
- Потужний електродвигун;
- Маятниковий хід;
- Регулювання швидкості;
- Кут нахилу підошви;
- Швидкий затискач робочого полотна;
- Прогумований держак;
- Міцний вініловий корпус.
Комплектація:
- Лобзик KRAISSMANN 711 SS 80
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації;
- Пластмасовий кейс

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 522 ₴





