Бензопила Kraissmann KS 5822 (Одна шина, один ланцюг)
Бензинова пилка від торгової марки "Kraissmann" створена на основі 2-х тактного двигуна нового покоління, що володіє реальною потужністю 2300 Вт (3.0 к.с.). Робочий об'єм двигуна складає 58 куб.
Мотопила Kraissmann KS 5822 оснащена фірмовим карбюратором з підкачуванням палива, що дозволяє проводити легкий запуск двигуна навіть при екстремально низькій температурі. Двигун має економні витрати палива при цьому маючи високий ресурс і продуктивність.
Ланцюгова пилка Kraissmann KS 5822 має високий рівень складання, якість відповідає світовим стандартам з виробництва садово-паркового інструменту. Призначена для заготівлі дров, розпилювання та обрізування гілок.
особливості:
- Хромована поршнева група;
- Двигун нового покоління із реальною потужністю;
- Призначена для професійного та побутового застосування;
- Корпус із міцного пластику та магнієвого сплаву;
- Фірмовий карбюратор з підкачуванням (праймер);
- Економна витрата палива;
- Високий рівень збирання;
Характеристика ручної бензопили Kraissmann KS 5822:
- Тип двигуна - 2-х тактний;
- Потужність - 2200 Вт (3,0 к.с.);
- Об'єм двигуна - 58 куб.см.;
- Швидкість обертання макс. - 2800-9500 об / хв;
- Об'єм бака під паливо - 550 мл;
- Об'єм маслобачка - 260 мл;
- Довжина шини – 450 мм;
- Ланцюг - 0,325 крок;
- Комплектація: 1 шина; 1 ланцюг;
- Вага - 5,8 кг;

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензопила Kraissman KS'5822,
- Пильна шина - 1 шт,
- Пиляльний ланцюг - 1 шт,
- Ключ універсальний,
- Зубчастий упор,
- Захисний чохол,
- Бачок для приготування паливної суміші
- Інструкція з експлуатації,
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 146 ₴






