Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 2500 EMS 3
Паяльник пластикових труб Kraissmann 2500 EMS 3 використовується для ручного зварювання поліпропіленових труб і фітингів способом розігрівання елементів і з'єднання їх в одну систему.
Застосовується цей паяльник під час монтажу сантехнічних систем: гарячого та холодного водопостачання, опалення. Робота з інструментом вкрай проста — впорається навіть новачок. Модель Kraissmann 2500 EMS 3 має потужність нагрівального елемента 2500 ватів, чого цілком досить для нагрівання до 300 градусів і роботи з насадками діаметра від 75 до 110 мм. До комплекту постачання входить усе необхідне для роботи, насадки різного діаметра та зручний металевий кейс.
Інші особливості
- зручність в експлуатації
- ергономічний дизайн
- два тена
- комплект насадок
- швидке нагрівання
- висока потужність

Комплектація
- паяльник Kraissmann 2500 EMS 3
- підставка
- три насадки
- посібник з експлуатації
- металевий кейс
Технічні характеристики паяльник для поліпропіленових труб Kraissmann 2500 EMS 3
- Живиться від стандартної мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 2500 ватів
- Робоча температура — 50-300 градусів
- Кількість насадок — 3
- Підходить для паяння труб діаметром — 75,90 і 110 мм
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 110 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Максимальна загальна вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴




