Електрокоса Kraissmann ERT 2750V
Електрокоса KRAISSMANN ERT-2750V ― надійний агрегат, призначений для скошування трави, бур'яну, а також для.
Інструмент має верхнє розташування двигуна, що дає можливість працювати навіть під час роси або після дощу.
Реальні показники потужності складають 2750 Вт, при цьому кількість обертів досягає7500 об/хв, що дозволяє досягти високої ефективності в роботі.
Дана модель має розбірну штангу з суцільнометалевим валом, завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Комфорт оператору забезпечать зручна "велосипедна" рукоятка та наявність ременя з можливістю регулювання. Ріжучий елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Електричний триммер KRAISSMANN&ERT;
Особливості:
- Низький рівень шуму
- Висока продуктивність
- Зручний електричний триммер
- Верхнє розташування двигуна
- Компактні розміри та легка вага
- Металевий редуктор з підшипниками
- Ефективність під час косіння у важкодоступних місцях
- Регульована по висоті зручна рукоятка велосипедного типу
- Розбірний вал для зручнішого транспортування та зберігання
- Вал коси виконаний з матеріалу підвищеної зносостійкості
- Фіксатор кабелю та автоматична котушка з ріжучою ліскою 1,2 мм
- Легкий трилопатевий ніж підходить також для скошування багаторічної трави та бур'янів
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходів і навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка
Технічні характеристики:
- Тип двигуна ― Електричний
- Напруга мережі/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Потужність ― 2750 Вт
- Макс. обороти двигуна ― 7500 об/хв;
- Ріжучий елемент ― Котушка з ліскою, ніж
- Діаметр ножа - 255 мм
- Діаметр волосіні - 380 мм
- Вага ― 6 кг
Комплектація:
- Електрокоса KRAISSMANN&ert; ERT-2750V
- 3-х лопатевий ніж 1 шт.
- Котушка з ліскою 1 шт.
- Плечовий ремінь
- Захистний кожух
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Електрокоса |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2550 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552 ₴






