Бензопила Kraissmann KS 6023 якісна пилка, яка має високі показники витривалості та міцності.
Встановлено потужний двигун 3,15 кінських сил об'ємом 60 кубічних сантиметрів. Він без проблем справляється як з поздовжньої так і з поперечним розпилюванням деревини. Серед особливостей бензопили слід відзначити корпус і стартер, які виготовлені з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність конструкції при меншій вазі.
Витривалість та довговічність роботи забезпечується завдяки нанесенню хрому на стінки циліндра бензопили, а встановлений надійний карбюратор із підкачуванням забезпечить легкий пуск бензинової пилки навіть за низьких температур.
Бензопила Kraissmann KS 6023 оптимальна покупка як для професіоналів, так і для побутового використання.
Інші особливості бензопили
- Потужний двигун об'ємом 60 кубічних сантиметрів
- Хромована поршнева з ресурсом роботи не менше 5 років
- Антивібраційна система нового покоління
- Якісне мастило ланцюга
- Усі рівні захисту оператора під час роботи
- Надійний карбюратор з підкачуванням
- Корпус із магнієвого сплаву ― міцний та легкий
- Ергономічний дизайн

У комплект постачання входить
- бензопила Kraissmann KS 6023
- 1 шина
- 1 ланцюг
- захисний чохол для шини
- ємність для змішування палива
- лійка
- набір інструментів для збирання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 60 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.15 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 146 ₴






