Пила торцювальна KRAISSMANN 2400 GSI 255 (з протяжкою)
Пила торцювальна Kraissmann 2400 GSI 255 — інструмент, призначений для виконання завдань із розпилювання різного роду деревини. Ця модель має багато переваг і має закономірний попит, як у професіоналів (будівельників, столярів), так і в аматорів.
З основних особливостей позначимо такі: потужний мотор, високі оберти холостого ходу для якісного різання, міцна, але водночас легка конструкція, точне пропилювання. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи інструмента гарантовано застосуванням у конструкції комплектуючих деталей тільки високої якості, а також якісним заводським збиранням.

Технічні характеристики пилу торцювальна Kraissmann 2400 GSI 255
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2400 ватів
- Діаметр диска — 255 мм
- Оберти — 4500 за хвилину
- Регулювання глибини різання — є
- Максимальна глибина пропилу — 85 мм.
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 626 ₴







