
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 2000 (1000/2000 кг, 50/25 м, 380 В, три фази)
39 560 ₴
- В наявності
- Код: KCD 2000
- +380 (99) 894-51-05
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 2000 ― це універсальний пристрій, застосовується для підняття вантажів у високих будівлях, на складах, у будівництві.
Головними робочими вузлами цієї лебідки є: потужний двигун, барабан, сталевий трос, міцне кріплення та дистанційний пульт управління. На підйомнику встановлено довговічний та економічний електродвигун потужністю 3000 Вті легка в обігу панель управління.
Спеціальний електронний захист двигуна забезпечує повну безпеку інструменту у разі перевантаження. Система дистанційного керування дозволить комфортно використовувати інструмент. Вантажопідйомність даної електричної лебідки становить 1000/2000 кг, а висота підйому - 50/25 м.
Лебідка електрична KRAISSMANN&KCD 2000 має міцну та надійну конструкцію, комплектуючі виконані з високоякісних матеріалів. Апарат простий і зручний при експлуатації і кріпиться міцними пристроями для кріплення до балки на стелі або стіні.
Особливості:
- Блок управління
- Захист від перегріву
- Електричний привід
- Безпека в роботі
- Функція аварійної зупинки
- Довговічний електричний двигун
- Якісне складання та міцна конструкція
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму ― 380 В/50 Гц (три фази)
- Потужність ― 3000 Вт
- Вантажопідйомність ― 1000/2000 кг
- Висота підйому ― 50/25 м
- Швидкість підйому ― 16/8 м/хв
- Діаметр троса ― 11 мм
- Вага ― 163 кг

Комплектація:
- Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 2000
- Упаковка
- Гарантійний талон
- Посібник з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Потужність електродвигуна | 3000 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Швидкість пересування | 0.26 м/сек |
| Швидкість підйому-опускання вантажу | 0.26 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 163 кг |
- Ціна: 39 560 ₴







