
Газонокосарка бензинова самохідна KRAISSMANN SRM'170/508 (в комплекті моторна олива)
13 104 ₴
- В наявності
- Код: SRM'170/508
- +380 (99) 894-51-05
Газонокосарка бензинова KRAISSMANN SRM'170/508 — самохідна бензинова газонокосарка для якісного догляду за газоном та косіння трави на середніх та великих за площею територіях.
Дана модель має продуману конструкцію, що забезпечує найбільш зручну та ефективну роботу, а також відрізняється привабливим дизайном.
Надійний чотиритактний бензиновий двигун цієї моделі забезпечує хорошу продуктивність і можливість легкого скошування навіть жорстких стебел рослин.
Висока маневреність і плавний хід реалізовані завдяки приводу руху на задні колеса. Це значно підвищує ефективність роботи газонокосарки.
Високоміцний аеродинамічний ніж довго залишається гострим. Дана ріжуча система створює потужний повітряний потік, який піднімає траву та відправляє її в травозбірник після зрізання.
Висота трави після скошування визначається висотою розташування ножа виробу в 8 фіксованих позиціях. Для зміни висоти треба перевести виріб у потрібне положення за допомогою центральної рукоятки регулювання висоти над ґрунтом.
Травозбірник великого об'єму (60 л) оснащений зручним індикатором, завдяки якому не потрібно зупиняти роботу, щоб перевірити рівень заповнення. Контейнер для збору трави має швидкознімну конструкцію та виконаний із спеціального пластику, що легко піддається очищенню.
Косарка бензинова KRAISSMANN SRM'170/508 має легку і міцну конструкцію, яка легко справляється з травою будь-якої висоти. Вона також має зручне кермо для керування та налаштування висоти зрізу.
Особливості:
- Задній викид
- Мульчування
- Самохідний механізм
- Аеродинамічний ніж
- Місткий травозбірник
- Просте складання та експлуатація
- 8 рівнів регулювання висоти скошування
- Потужний бензиновий чотиритактний двигун
- Складна ручка для зручності зберігання та транспортування
Технічні характеристики:
- Тип двигуна ― Бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм ― 170 куб. см
- Потужність ― 2,8кВт/3,8л.с.
- Холостий хід ― 2800-3000 об/хв
- Висота скошування ― 25-75 мм (8 положень)
- Ширина смуги скошування ― 508 мм
- Ємкість травозбірника ― 60 л
- Вага ― 33 кг

Комплектація:
- Газонокосарка бензинова KRAISSMANN SRM'170/508
- Моторне масло
- Ніж у зборі
- Травозбірник
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 508 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид, Бічний викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 170 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.8 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 13 104 ₴






