
Акумуляторна міні-шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 (дві АКБ, зарядний пристрій, два пильних полотна, кейс)
2 943 ₴
- Немає в наявності
- Код: 151 AUS-BL 21/2
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна міні-шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 (дві АКБ, зарядний пристрій, два пильних полотна, кейс)
Акумуляторна шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL21/2 — вразить своєю міцною конструкцією, компактним розміром і широким спектром можливих застосувань. Автономна шабельна пила може використовуватися повсюдно як у будинку, так і в саду.
Незалежно від того, чи потрібно розрізати дерев'яну/пластикову заготівку, чи дерево, цей інструмент легко виконає завдання. Завдяки широкому спектру застосувань можливе розрізання матеріалів із пластику.
Особливості:
- безщітковий двигун
- металевий редуктор
- металеві шестерні редуктора
- гумова ручка
- мала вага та невеликі розміри
- низький рівень шуму
- міцний корпус
- захисний кожух
- підсвічування робочої зони
- індикатори заряду на акумуляторах
Характеристика:
- напруга АКБ: 21 В
- кількість ходів штока: 0-3000/хв
- хід штока: 15 мм
- різальна здатність у дереві: 50 мм
- місткість АКБ: 2000 мА·год

Комплектація:
- шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2
- два акумулятори по 21v
- зарядний пристрій
- два полотна
- посібник користувача
- пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Максимальна частота руху різального інструменту | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 943 ₴






