Фрезер-трімер VORSKLA ПМЗ 800-6/8 (цанги 6, 8 мм)
Фрезер Ворскла ПМЗ 800-6/8 використовується для фрезерування на жорсткій опорі в деревині, пластмасі та легких будівельних матеріалах - пазів, кромок, профілів та поздовжніх отворів, а також фрезерування за допомогою копірної гільзи.
Номінальна споживана потужність інструменту становить 800 ват, електронне регулювання швидкості дозволяє оптимально підлаштовувати інструмент на необхідні роботи, швидкість обертів на неодруженому до 32600 за хвилину. Розмір цанг фрези 6-8 мм. Високі ергономічні якості у поєднанні з оптимальною вагою та габаритами забезпечують легку та комфортну роботу. У комплекті одна база.
Технічні характеристики Фрезер Ворскла ПМЗ 800-6/8
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 800 ват
- Тип – вертикальний
- Оберти - до 32600 за хвилину
- Діаметр затискної цанги – 6 або 8 мм.
- Гарантія – 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 32600 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴





