
Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 70 AB 720 AGM (70 Аг ємність, 720 А пусковий струм, гарантія 2 роки)
5 581 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70 AB 720 AGM
- +380 (99) 894-51-05
Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 70 AB 720 AGM є надійним та ефективним джерелом живлення для автомобілів. Він має ємністю 70 ампер-годин, що забезпечує достатньо енергії для запуску двигуна та живлення різних електропристроїв в автомобілі.
Модель акумулятора KRAISSMANN 70 AB 720 AGM відрізняється високою надійністю та довговічністю. Він спеціально розроблений для автомобілів із системою Start-Stop, щоб забезпечити належну потужність та продуктивність навіть при частому включенні та вимкненні двигуна.
Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 70 AB 720 AGM виконаний з використанням якісних матеріалів і пройшов строгий контроль якості, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та тривалий термін служби.
Особливості:
- Не вимагає обслуговування
- Допускає глибокий розряд (до 10.5 В)
- Підходить для всіх автомобілів із системою Start-Stop
- Система вмикається раніше, акумулятор працює краще і служить довше
Технічні характеристики:
- Ємність АКБ ― 70 А/год
- Пусковий струм ― 720 А
- Напруга ― 12 V
- Полярність ― Зворотна (+ праворуч)
- Тип транспорту ― Легковий
- Тип клем ― Стандартний конус (EURO)
- Необхідність обслуговування ― Необслуговуваний
- Вага 21,4 кг

Комплектація:
- Автомобільний акумулятор KRAISSMANN 70 AB 720 AGM
- Картонна упаковка
Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 21.4 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 581 ₴




