Бензопила Kraissmann KS 381 (1 шина, 1 ланцюг, 635 мм)
Бензопила Kraissmann KS-381 — потужна, міцна та надійна бензопила професійного класу, розрахована на найжорсткіші умови експлуатації в лісі. Завдяки шині 635 мм ідеально підходить для заготівлі та оброблення важкої деревини.
Інші особливості
- Бензопила професійного класу для складних завдань
- Надійний і потужний двигун
- Збільшений робочий об'єм двигуна
- Паливо та олія змішуються й заливаються разом
Технічні характеристики бензопилу Kraissmann KS-381
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність — 3600 ватів
- Об'єм — 72 кубічні сантиметри
- Оберти — 8500 за хвилину
- Довжина шини — 63,5 сантиметрів
- Крок ланцюга — 3/8
- Паливний бак — 06 літрів
- Вага — 9 кг
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 635 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 72 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Автоматичне змащення ланцюга | + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 880 ₴







