
Міні ланцюгова пила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL (без ак. та зарядного пристрою)
1 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1502 AKS 20UL
- +380 (99) 894-51-05
Акумуляторна ланцюгова пилка KRAISSMANN 1502 AKS 20UL ― ідеальний помічник для точної обрізки дерев, чагарників, а також може виконати більше >
За рахунок роботи від акумулятора та компактних розмірів даний сучкоріз ідеально підходить для широкого спектру робіт: будівництва будинку та дачі, різних садових робіт, також її можна використовувати на полюванні, рибалці, або просто під час відпочинку на природі.
Міні-ланцюгова пилка KRAISSMANN 1502 AKS 20UL працює від Li-ion акумулятора нового покоління напруга якого становить 0. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі та обслуговуванні, для початку роботи достатньо лише зарядити акумулятор.
Інструмент оснащений шиною довжина якої становить 152 мм (6 дюймів). Висока швидкість обертання ланцюга ― 5 м/сек
Акумуляторна міні пила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL постачається без зарядного пристрою і акумулятора ний пристрій можна зробити.
Особливості:
- Міцний корпус
- Захистний кожух
- Низький рівень шуму
- Висока швидкість роботи
- Блокування випадкового запуску
- Мала вага та невеликі розміри
- Зручний кейс транспортування
- Практично безшумна робота двигуна
- Акумулятор підходить під лінійку серії KRAISSMANN 20UL (купується окремо)
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора ― Li-ion
- Напруга акумулятора - 20 В (немає в комплекті)
- Ємність акумулятора ― 2 А/год або 4 А/год (немає в комплекті)
- Швидкість ланцюга - 5 м/сек
- Довжина шини - 152 мм/6 дюймів
- Крок ланцюга ― 1/4"
- Час заряду акумулятора ― 60 хвилин
- Вага 2 кг
Комплектація:
- Акумуляторна міні пила KRAISSMANN KRAISSMANN 1502 AKS 20UL
- Шина напрямна
- Пильний ланцюг
- Захистний кожух
- Ємність для олії
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 45 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.5 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 075 ₴





