Рейсмусовий верстат KRAISSMANN 2001 DH 330 ― надійний та ергономічний інструмент, призначений для якісної обробки дерев'яних заготовок різного виду, наприклад балок,.
Цей верстат має високопродуктивний двигун потужністю 2000 Вт, який обертає вал зі швидкістю 8000 оборотів за хвилину. Максимальна ширина стругання становить 330 мм, глибина стругання 0-3 мм та висота стругання 6,5-160 мм. Швидкість подачі заготовки досягає 6 м/хв.
Стругальні ножі виконані з швидкорізальної інструментальної сталі і мають тривалий термін служби, а механізм регулювання дозволяє налаштувати висоту стругання. Відведення тирси проводиться через патрубок з можливістю підключення до пилососу. Для установки агрегату не потрібно багато місця, також рейсмус комфортно транспортується та монтується у будь-якому зручному місці для користувача.
Особливості:
- Потужний двигун
- Швидка заміна щіток
- Висока якість стругання
- Шкала товщини зняття стружки
- Автоматична протяжка заготовки
- Можливість підключення пилососу
- Ножи зі швидкорізальної інструментальної сталі
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму - 230 В/50 Гц
- Потужність ― 2000 Вт
- Кількість оборотів ― 8800 об/хв
- Швидкість подачі ― 6 м/хв/хв
- Кількість ножів ― 2 шт.
- Глибина обробки - 0-3 мм
- Макс. ширина обробки ― 330 мм
- Товщина заготовки ― 6,5-160 мм
Вага ― 30 кг

Комплектація:
- Рейсмусовий верстат KRAISSMANN 2001 DH 330
- Картонна упаковка
- Інструкція (Паспорт)
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина заготівлі | 160 мм |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 0.1 м/сек |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Кількість обертів холостого ходу | 8800 об/хв |
| Ширина заготовки | 330 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр валу сегментного | 52 мм |
| Діаметр строгального валу | 48 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 330 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 13 599 ₴








