Повітродувка KRAISSMANN 652 EBG 3.5D ― функціональна та практична повітродувка, призначена для збирання присадибних ділянок від опалої листи>.
Даний інструмент здатний виконувати роботу у двох можливих режимах: обдування та всмоктування. Вибравши режим повітродувки, Ви зможете легко здути опале листя та інше садове сміття. У режимі пилососа сміття збирається в спеціальний мішок.
Надійний електродвигун потужністю 650 Вт здатний створити об'єм повітряного потоку в 3,5 кубічних метрів в хвилину. За допомогою спеціального регулятора, передбаченого в цій моделі, 0 об/хв відповідно до виконуваної роботи.
Повітродувка KRAISSMANN 652 EBG 3.5D&обладнана зручною рукояткою для комфортної роботи навіть однією рукою. Невеликі габарити
Особливості:
- Легка вага
- Невеликі габарити
- Низький рівень шуму
- Тривалий термін служби
- Продумана ергономіка
- Потужний повітряний потік
- Може використовуватись як садовий пилосос
- Двигун потужністю 650 Вт для забезпечення високої продуктивності
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму - 220-230 В/50 Гц
- Потужність - 650 Вт
- Кількість обертів двигуна ― 0-14000 об/хв
- Макс. потік повітря - 3,5 м3/хв

Комплектація:
- Повітродувка KRAISSMANN 652 EBG 3.5D
- Насадки для пилососу
- Мішечок для сміття
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 210 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидкість обдування | 270 км/год |
- Ціна: 1 421 ₴







