Обприскувач акумуляторний KRAISSMANN 16 AS 9
Обприскувач акумуляторний Kraissmann 16 AS 9 — сучасний апарат, призначений для боротьби зі шкідниками, бур'янами та хворобами рослин.
Призначений для використання як на маленьких присадибних ділянках, так і в професійних цілях на великих площах. Модель обладнана діафрагмінним насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 8 амперів. Максимальна тривалість роботи за повного заряджання акумулятора становить 5 годин роботи. Цього цілком вистачає для комфортного користування.
Зручність у роботі забезпечується зручним ременем ранцевого типу. Обприскувач Kraissmann 16 AS 9 подарує Вам тільки позитивні емоції від роботи.

Технічні характеристики обприскувач електричний Kraissmann 16 AS 9
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, на плечі
- Об'єм бака — 16 літрів
- Створюваний тиск — 1,5-4 бари
- Вбудований акумулятор — 12 вольтів 8 амперів
- Час безперервної роботи — 5 годин
- Матеріал бака — поліпропілен
- Наявність помпи — є
- Максимальна температура рідини — 35 градусів
- Вага — 8 кг
- Дальність горизонтального обприскування до 12 метрів
- Довжина розпилювальної трубки — 60-130 сантиметра
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 8 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴








