Дрель Vorskla ПМЗ 800 призначена для свердління отворів у дереві, металі, цеглі та інших матеріалах.
Ця модель обладнана електродвигуном потужністю 800 ватів, з такою потужністю Ви легко просвердлите отвір у дереві, пластику, металі та навіть бетоні. Якір дриля покритий захисним лаком, що запобігає потраплянню пилу.
Інструмент можна також використовувати замість шурупокрута, для закручування або викручування шурупів, завдяки функції реверс, а також завдяки регулюванню обертів Ви зможете підлаштувати інструмент під потрібну роботу.
Дрель Vorskla ПМЗ 800 обладнана обмежувачем свердління, який допомагає вибрати необхідну глибину та додатковою ручкою для збільшення комфорту в роботі.
Також інструмент має дуже зручну прогумовану ручку, яка комфортно сидить у руці та забезпечує контроль над інструментом.
Особливості:
- Функція реверсу
- Регулювання обертів
- Покращена ергономіка
- Прогумований держак
- Міцний корпус з ударостійкого пластику
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
- Режим інструмента — Ударний
- Тип свердлильного патрона — Ключовий
- Потужність двигуна — 800 Вт
- Число обертів — 0-3200 об/хв
- Свердлильний патрон — 13 мм
- Максимальний Ø свердління в дереві — 25 мм
- Максимальний Ø свердління в металі — 13 мм
- Максимальний Ø свердління в бетоні — 13 мм
- Вага — 2 кг

Комплектація
- Дриль ударний Vorskla ПМЗ 800
- Додаткова ручка
- Ключ для патрона
- Обмежувач глибини
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 11 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 941 ₴





