
Кутова шліфмашина VORSKLA ПМЗ 1500/150E (довга рукоятка, регулятор обертів)
1 344 ₴
- В наявності
- Код: VORSKLA ПМЗ 1500/150E
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутова шліфмашина VORSKLA ПМЗ 1500/150E
Кутова шліфмашина VORSKLA ПМЗ 1500/150E - це якісний інструмент, призначений для різання, шліфування та зачистки різних матеріалів та поверхонь. Інструмент приводиться в дію за рахунок потужному електроприводу 1500 Вт і розрахований на роботу з 125 мм дисками. Максимальні оберти досягають 11000 об/хв. Дана болгарка має збільшений термін служби завдяки алюмінієвому корпусу редуктора.
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість оборотів: 3000-11000 об/хв
- Діаметр диска: 125 мм
- регулятор оборотів

Комплектація:
- Болгарка VORSKLA ПМЗ 1500/150E
- Захисний кожух
- Ключ для фіксації диска
- Бічна ручка
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
| Вага | 5.8 |
| пуск | напівпрофесійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴


