
Шурупокрут KRAISSMANN 2102 ABS 20 MPC (без АКБ та зарядного пристрою, в кейсі)
1 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2102 ABS 20/2
- +380 (99) 894-51-05
Акумуляторний шуруповерт KRAISSMANN 2102 ABS 20/2 входить до лінійної серії M-POWER series 20 тов, саморізів, шурупів та інших кріпильних елементів.
Дана модель працює від потужної акумуляторної трон діаметром 0,8-10 мм надійно закріплює оснастку і дозволяє швидко її змінювати.
Шуруповерт оснащений сучасним дизайном, реверсом та двошвидкісним редуктором 0-350/0-1350 об/хв, який забезпечує високу продуктивність у роботі.
Інструмент має невелику вагу та компактні розміри, тому дуже комфортно лежить в руці. Для роботи в умовах поганого освітлення або в темний час доби призначене підсвічування.
Корпус інструменту виготовлений із міцного пластику для захисту внутрішніх деталей від пошкоджень, які можуть виникати в процесі експлуатації. Поставляється шуруповерт KRAISSMANN 2102 ABS 20/2з двома батареями у зручному пластиковому кейсі для транспортування та зберігання.
Особливості:
- Реверс
- Швидка зарядка
- 18 ступенів затягування
- Сучасний дизайн
- Самозатискний патрон
- Підсвічування робочої зони
- Індикатор заряду батареї
- 2 акумулятори в комплекті
- Лінійка M-POWER series 20
- Гумові накладки на рукоятці
- Електронний регулятор частоти обертання
- Двошвидкісний редуктор забезпечує високу продуктивність
Технічні характеристики:
- Тип живлення ― Акумулятор
- Тип акумулятора ― Lion
- Тип патрона ― Швидкозатискний
- Напруга ― 20 Вольт
- Ємність - 2000 мАч
- Кількість оборотів ― Дві швидкості: 0-350/0-1350 об/хв
- Діаметр патрона - 0,8-10 мм
- Максимальний момент, що крутить ― 37 Нм
Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний KRAISSMANN 2102 ABS 20/2
- Акумулятор 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Біта
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 37 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 1 075 ₴



