Ланцюгова електропила Kraissmann EKS-2400 належить до профі класу інструментів, має високі показники міцності та зносостійкості й усе це за прийнятною ціною.
Серед особливостей цієї моделі треба зазначити універсальну систему натягування ланцюга, яка зроблена за принципом як в електропил Макіта. Тепер не потрібно постійно носити із собою ключ або викрутку, весь процес натягування відбувається без застосування інструментів. Також є плавний пуск і зупинка двигуна, що неабияк збільшує комфорт оператора під час роботи, ланцюгова пила не виривається з рук.
За технічними характеристиками також усе чудово. Електропила Крайсман обладнана двигуном із реальною потужністю 2400 ватів, якого з головою вистачає для розпилювання деревини будь-якої щільності. Шина та ланцюг стандартних розмірів, у разі заміни, Ви з легкістю оновите цей витратний матеріал.
Технічні характеристики ланцюгова електропила Kraissmann EKS-2400
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2400 ватів
- Тип двигуна — поперечне розташування (пряме)
- Швидкість ланцюга — 14 метрів за секунду
- Довжина шини — 40,5 сантиметра
- Крок ланцюга — 3/8
- Місткість бака для олії — 0,22 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Вага — 6 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Електропила ланцюгова Kraissmann EKS-2400
- Фірмовий гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Захисний чохол для шини
- Цепь
- Шина
- Ключ

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.13 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 146 ₴





