
Акумуляторна міні-ланцюгова пила KRAISSMANN 2032 AKS-BL 20 MP (безщіточний мотор, маслобак, без АКБ та зарядного пристрою)
1 624 ₴
- Немає в наявності
- Код: AKS-BL 20 MP
- +380 (99) 894-51-05
Акумуляторна міні-ланцюгова пилка Kraissmann 2032 AKS-BL 20 MP використовується для розпилювання невеликих дощок та колод, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання у столярній роботі та побуті.
Пила акумуляторна Kraissmann 2032 AKS-BL 20 MP має безщітковий двигун, що значно збільшує ресурс інструменту. Акумуляторна ланцюгова пилка Kraissmann 2032 AKS-BL 20 MP має довжину шини 203мм, що значно збільшує сферу застосування інструменту. Для зручності роботи та продовження терміну служби пильної шини та ланцюга електропилки Крайсманн 2032 AKS-BL 20 MP обладнана вбудованим ручним маслонасосом.
Живиться безщітковий електродвигун міні-пили Kraissmann 2032 AKS-BL 20 MP від універсальних акумуляторів Kraissmann MP 20 (не постачається в комплекті), які заряджаються від універсального зарядного пристрою Kraissmann 2.4 AL 20 MP (не постачається в комплекті).
Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях. Акумуляторна міні-ланцюгова пилка Kraissmann 2032 AKS-BL 20 MP - це зручний помічник, який допоможе виконати всі ваші завдання.
особливості:
- Мала вага та невеликі розміри
- Безщітковий мотор
- Ручне підкачування мастила для ланцюга
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга акумулятора – 20В
- Ємність акумулятора - (не постачається в комплекті)
- Номінальний час заряджання акумулятора –
- Довжина шини – 203 мм/8 дюймів.
- Крок ланцюга – 1/4"
- Швидкість ланцюга – 5 м/сек
- Система змащення ланцюга – вбудований ручний маслонасос.
Комплектація:
- Акумуляторна міні-ланцюгова пилка Kraissmann 2032 AKS-BL 20 MP;
- Шина – 1 шт;
- Ланцюг - 1 шт;
- Ключ для монтажу шини та ланцюга;
- Інструкція користувача;
- Картонна упаковка.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Напруга акумулятора | 20 |
| Час заряджання акумулятора | 30 |
- Ціна: 1 624 ₴






