Електролобзик KRAISSMANN 801 SS 80 - надійний і якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження. Він призначений для пиляння предметів із дерева, заліза, кольорового металу та пластмаси. Може використовуватись для здійснення прямих чи фігурних пропилів. Оснащений електролобзик високопродуктивним мотором з високою потужністю 800 Вт. Двигун надійно захищений від перегріву та негативних впливів, абразивів, пилу.
Лобзик Kraissmann 801 SS 80 має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний. Ергономічною формою рукоятка забезпечує зручність у процесі експлуатації, а також є антивібраційним засобом, поглинаючи коливання, і рівномірно розподіляючи при цьому одержуване навантаження.
Особливості інструменту:
- Якісне складання
- Простота в експлуатації
- Надійність та висока міцність
- Швидка заміна полотна
- Регулювання кількості обертів
- Кнопка фіксації вимикача
- Підключення пилозбірника / пилососа
- Система гасіння вібрації
- Маятниковий хід
- Лазерний маркер
- Круглий сталевий шток
- Надійне кріплення пилки
- Ергономічний дизайн
- Функціональність
Комплектація лобзика Kraissmann 801 SS 80:
- Лобзик Kraissmann 801 SS 80
- Ключ
- Лінійка металева напрямна
- Перехідник — пиловідсмоктувач
- Пилочка 1 шт.
- Картонна коробка
Технічні характеристики лобзика Kraissmann 801 SS 80:
- Харчується від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 800 ватт
- Оберти - 800-3000 за хвилину
- Регулювання обертів - є
- Лазерний маркер - є
- Маятниковий хід - є
- Швидкозатискне кріплення пилки - є
- Підключення пилозбірника / пилососа - є
- Блокування кнопки включення - є
- Система гасіння вібрації - є
- Товщина пропила в дереві - 80 мм
- Товщина пропилу алюмінію - 15 мм
- Товщина пропилу сталі - 8 мм
- Кут нахилу підошви - 45 градусів
- Вага - 2,5 кг
- Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 801 Вт |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 421 ₴






