Електричний лобзик МОНОЛІТ ПМ 4-700
Електролобзик Моноліт ПМ 4-700 — інструмент, який використовується для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату>.
Дана модель оснащена двигуном потужністю 700 Вт, який здатний розвивати швидкість до 3000 оборотів за хвилину. Регулювання частоти обертання двигуна дозволяє працювати з матеріалами різної
Максимальна глибина пропилу в дереві складає 65 мм, у м'якому металі ― 10 мм.
Прогумована рукоятка дозволить зручно тримати інструмент під час робіт, а можливість підключення пилозбірника забезпечить чистоту робочого місця.
Особливості:
- Регулятор швидкості
- Гумова вставка на ручці
- Фіксатор клавіші увімкнення
- Регулювання маятникового ходу
- Міцна регульована підошва
- Можливість роботи з пилозбірником
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму - 220-240 В/50 Гц
- Потужність двигуна ― 700 Вт
- Кількість ходів штока ― 3000 об/хв
- Максимальна глибина пропила в дереві - 65 мм
- Максимальна глибина пропила в кольоровому металі - 10 мм
- Похилий різ ― 0-45°С
- Вага 2 кг
Комплектація:
- Електролобзик Моноліт ПМ 4-700
- Пилочка по дереву
- Ключ шестигранний
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴

