Електричний фарбокопульт Моноліт КЕ 1-750 ― професійний інструмент, спеціально розроблений для швидкого та якісного виконання фарбувальних робіт з використанням різних лакофарбових матеріалів.Дана модель оснащена надійним електродвигуном потужністю 750 Вт, що дозволяє досягти хорошої продуктивності в 320 мл/хв. Модель обладнана містким бачком ємністю 0,7 л, що забезпечить тривалу роботу без дозаправки.
Фарбовий пістолет оснащений регулюванням розпилення, а гнучкий шланг має достатню довжину. Спеціальний ремінь дозволить закріпити фарбопульти на плечі. Легка вага і компактний розмір роблять інструмент дуже практичним і маневреним. Краскопульт Моноліт КЕ 1-750 значно заощадить витрату фарбувального матеріалу і прискорить процес фарбування в кілька разів.
Особливості:
- Відсутність вібрації
- Великий об'єм бачка
- Простота в експлуатації
- Висока потужність двигуна
- Якісне та швидке фарбування
- Різні ступені розпилення фарби
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Потужність ― 750 Вт
- Продуктивність ― 320 мл/хв
- Робочий тиск - 3-4 бар
- Об'єм резервуара ― 0,7 л
- Діаметр сопла - 1,8 мм
- В'язкість розпилюваних матеріалів - не більше 60 DIN
- Вага 2 кг

Комплектація:
- Краскопульт електричний Моноліт КЕ 1-750
- Насос повітряний
- Шланг для з'єднання
- Ємність з пістолетом для розпилення фарби
- Ремінь на плече
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 0.32 літр/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.7 л |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 421 ₴








