Пневматичний гравер KRAISSMANN 620 РGS 10
Гравірувальна машина призначена для шліфування, абразивної обробки по заготівлях з металу, широко застосовується в невеликих майстернях, а так само для зачистки зварювальних швів
Пневматичний гравер володіє високою продуктивністю складової 80 л/хв, робочий тиск досягає 6,2 Бар. Кількість обертів досягає 22000 об/хв завдяки чому підвищується ефективність виконання поставленого завдання. Розмір цанги становить 3 і 6 мм.
Шліфувально-гравірувальний інструмент поставляється в пластиковому кейсі для зручного транспортування, а так само комплектується стандартним набором насадок.
Особливості гравірувального інструменту:- Ергономічна форма корпусу;
- Тиха робота;
- Міцний корпус;
- Вібропоглинаюча ручка;
- Продуктивність: 80 л/хв;
- Розмір цанги — 3 і 6 мм;
- Робочий тиск — 6,5 Бар;
- Число обертів — 22000 об/хв;
- Тип упаковки — пластиковий кейс.

- Пневмогравер KRAISSMANN 620 PGS 10;
- 2 Цанги;
- Набір насадок
- Керівництво по експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴






