Відрізний верстат по металу VORSKLA ПМЗ 2200/400-230 (220В) - це надійний і потужний верстат, який виконає роботу по обробці металу різної складності. Використовується агрегат в галузі машинобудування, обробки чорних і кольорових металів, будівельних і монтажних роботах. Даний верстат має високу потужність 2200 Вт працює від побутової мережі 220 В. Корпус і станина верстата виконані з міцного металу і мають ергономічну форму. Наявність охолоджуючих ребер на двигуні допомагають йому працювати інтенсивно і практично без перерв.
Достатній діаметр диска 400 мм дозволяє працювати верстата практично з усіма великими заготовками. Верстат має поворотні лещата, які регулюються від 0-45 градусів, що додає зручності оператора та допомагає виконати роботу більш точно і якісно. Наявність рукоятки полегшує необхідне зусилля при роботі, а металевий кожух захистить від осколків та стружки.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Можливість роботи від 220В
- Посилена станина
- Транспортувальні колеса
- Потужний двигун
- Захисний кожух для безпеки
- Надійна фіксація матеріалу
- Висока продуктивність
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2200 Вт
- Кількість обертів: 2300 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 400 мм
- Макс. глибина пропилу: 135 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Металлорез VORSKLA ПМЗ 2200/400-230/400
- Додаткова ручка
- Транспортувальні колеса
- Відрізний диск
- Ключ для заміни диска
- Керівництво по експлуатації
- Фанерна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 135 мм |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 11 868 ₴

