Електрорубанок Kraissmann 850 EH 3/82 (переворотний)
Рубанок Kraissmann 850 EH 3/82 може використовуватися як ручної рубанок, так і встановлюватися на поверхню робочого столу (кріпежі та станина входять до комплекту).
Глибина стругання може регулюватися від 0 до 3 мм, глибина обраної чверті 12 мм. Рубанок обладнаний ножами високої якості, які можуть надалі заточуватися для повторного використання.
Бічні панелі корпусу виготовлені з металу. Ручка з гумовими накладками забезпечує комфортне захоплення під час роботи. Пластиковий обмежувач на платформі запобігає контакту ножів із поверхнею в неробочому стані. Kraissmann 850 EH 3/82 чудово підійде і для побутових завдань, і для роботи на виробництвах.
Технічні характеристики електрорубанок Kraissmann 850 EH 3/82
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 850 ватів
- Оберти — 16000 на хвилину
- Максимальна ширина стругання — 82 мм
- Максимальна глибина стругання — 3 мм
- Вибирання чверті — 12 мм
- Можливість стаціонарного встановлення — є
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний екран | Ні |
| Підставка для стаціонарної установки | Ні |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 928 ₴









